WELCOME to the First Official DNR's Czech Support and Fanclub WELCOME!

BAND

8. srpna 2008 v 14:56 | Sagasis

[CZ] Projekt s názvem DNR začíná v roce 2005, kdy Kira, basskytarista umělecky ovlivněn Jrockem/Visual Kei japonskou scénou, se rozhodl vytvořit skupin, která by byla fúze dvou protilehlých zvuků: evropský groove a asijská melodická linie.
Setkání mezi orientem a západem, nový žánr nazvaný "Eurovisual", nasměrovat nás na avangartní grády vesmíru kde elektronika a melodie se setkávají se silnými riffy z USA.
Spolu s Ashem (bubny), Siegem (kytara), Mantisem (zpěv), Delordem (klávesy) šel projekt do světa. Skupina nahrává nějaké písně mezi nimi jejich první singl, Visualní evoluce a Ep Visual Reload.
V průbehu roku 2009, originální trio a zpěvák se vzhledem k uměleckým rozdílům rozhodnou rozdělit a postupovat svou kariéru v dvou odlišných směrech.
Ve stejném roce skupina změní jméno na Dreams Not Reality (DNR) a konečn najde definitivně zpěváka Axiu, který své hlasové kvality otevře novým cestám pro práci s kapelou. Jeho dynamický a agresivní tón, dědictví jeho spolupráce s hard rock cover skupinama, jeho divadelní charisma díky jeho zkušenostem v zahraničních scénách, přispívají k jedinečnosti DNR, kapela je unikátní ve svém žánru, který je inspirující zvědavosti v Itálii a zbytku světa.
Zvědavost, která povede k tomu hrát živ ve své vlastní zemi a mnoha východoevropských území, plnící místa a přijíždějící šílenou veřejnost.
V roce 2009 přišel také nečekaný přínos "bizarre" mohli bychom říci, Luminor, xe-klávesista Cinema Bizarre, který jeví zájem v jejich projektu, znamenáto některé společné skladby a s nimi jako speciální host hraje s kapelou v živých show v Itálii a v Evropě.

Dnes, DNR navrhli jejich první singl/video s názvem "Beyond this world" vydán v Fastermaster Label a režírovaný Solobuio Visual Factory.
"Beyond This World" je k dispozici na Youtube a dalších evropských televizích od 21. ledna 2011.

Nechte se provést jejich vesmírem a jejich poezií.
Vítejte v EUROVISUALU.

V polovině května 2011 se ke skupině připojil nový člen SEBA!

[ENG] The project called DNR starts in 2005, when Kira, bassist, since ever artistically influenced by the Jrock/Visual Kei Japanese scene, decide to create a band that would be the fusion between two opposite sounds: the european groove and the asiatic melodic lines.
An encounter between Orient and Occident, a new genre called "Eurovisual", that transport us in an avant garde universe where electronics and melody meet powerfull riffs made in USA.
Along with Ash (drums), Sieg (guitar), Mantis (voice), Delord (keyboard) the DNR project come to life. The band records some songs among them their first single, Visual Evolution and the Ep Visual Reload.
During 2009, the original trio and the singer, due to artistic differences decide to split up to proceed their career in two different directions.
The same year the band, changing its name in Dreams Not Reality (DNR) and finally find its definitive voice with Axia, which vocal qualities open new ways to the band's work. His dynamic and aggressive tone, legacy of his past cooperations with hard rock cover bands, his scenic charisma due to his experience of the foreign scenes, contribute to the singularity of DNR, a band unique in its genre that inspiring curiosity in Italy and the rest of the world.
Curiosity who will lead them to play live in their own country and in many East European territories, filling venues and driving the public crazy.
In 2009 also come an unexpected contribution, "bizarre" could we say. Luminor, Cinema Bizarre ex-keyboardist, interessed in their project record some track with them as special guest and perform with the band in a live shows in Italy and Europe.

Today, DNR propose their first single/video called "Beyond this world" released on Fastermaster Label and directed by Solobuio Visual Factory. "Beyond This World" is available on Youtube and other European Television from 20th January 2011.

in mid-May 2011 the group joined by a new member SEBA!

Let you carry by their poetry and their universe.

Welcome to EUROVISUALpřeložila Sagasis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama